top of page
mutlu tiny house

Tiny House - Karavan Ev Fiyatları

2022 - ocak ayında yazılmıştır.

Casa Lokomotif Tiny House Karavan Ev imalat projesi ve üretim başlangıç fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz. Tiny house fiyatlarını belirlerken iki farklı seçenek bulunmaktadır. İstediğiniz tiny house modelinin ne olacağını belirlemeniz gerekir. İki tip tiny house imalatı mevcuttur. Biri römork (tekerlek üzeri) imalat şeklidir. Karayoluna uygun olup, O1 ya da O2 belgesine tabi olarak üretilir. Noterde satışı tamamlanır. Bunun adına "Tiny House Karavan " diyoruz. Web sitemizde bu ürünlerin çeşitlerini görebilirsiniz. Standart imalatlar başlangıç fiyatı: 10.000 Euro'dan başlamaktadır. Diğer kullanım tipi ise ; imar mevzuatına tabi kalıcı sabit plakasız ve römorksuz bir tiny house tipidir. Arsanıza ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarlanır. Maliyetlere proje + imalat bedelleri dahil olarak fiyat teklifi verilir. İmar harçları + nakliye bedelleri müşteri tarafından bütçe ayrılırken göz önünde bulundurulmalıdır.. 

Tiny House Casa Lokomotif

Small Modeli

Tiny House Karavan

Small modeli 2,5m x 3,70m ebatlara sahiptir. 

Malzeme bilgisi ürünün teknik bilgilerini içeren mağaza sayfamızda mevcuttur. Başlangıç üretim fiyatımız standart imalatlar için : 17.000 Euro + %18 KDV 'dir.

Yalnızca imalat projesi satın almak isteyenler için proje bedeli: 1000 Euro + %18 KDV'dir. Telif hakkının da devri talep edilmesi halinde teklif alınmasını rica ederiz.

Pellini Loft Modeli

Tiny House Karavan

Tasarım tescilli ürünlerimiz arasındaki Pellini Loft modeli, kendi üzerinde yer alan terası ile park ettiğiniz her yerde kurabileceğiniz pratikliktedir. Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak ürün üzerine yerleştireceğimiz güneş panelleri ile şebeke bağımsız elektrik ihtiyacını off grid olarak karşılarsınız. 2020 yılında 45 gün gibi kısa sürede pandemi döneminde Türkiye'nin ilk gezen otel odasını 4 kişilik kapasiteye göre full off grid olarak ürettik. Su (sıcak - soğuk) hidrofor sistemi dahil 4 mevsim kullanıma uygun olarak anahtar teslim noter satışını gerçekleştirdik. Bu ürün için tam donanımlı anahtar teslim fiyatımız: 37500 Euro 'dur.

tiny house
off grid tiny house karavan

Pellini

Tiny House Karavan

2,40m x 3,70m olarak tasarladığımız ilk üretimini 2019 yılında yapmaya başladığımız, TüvTürk araç muayenesinden başarı ile geçtiğimiz ve ikinci el satışını da deneyimlediğimiz 2-3 kişilik aileye uygun modelimizdir. Standart imalatlar satış başlangıç fiyatımız: 17000Euro + %18kdv'dir.

Mutlu 

Tiny House Karavan Ev

Mutlu modeli Tiny House modelimiz loftlu ve en büyük tekerlekli ev modelimizdir. 7m olarak üretilir. 7m üzerindeki tiny house karavan modellerini kullanıcıya önermiyoruz. Bu ürün için standart imalatlar başlangıç fiyatımız : 33000 Euro + %18kdv'dir.

mutlu tiny house

Ticari Karavan

Tekerlekli Tiny House Kiosk

Karayollarına uygun olarak tekerlekli , plan notlarına uygun olarak sabit mimari tasarım ve  üretimini yaptığımız kiosk modelleri için teklif alabilirsiniz.

ticari tiny house karavan
bottom of page