top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazlası için bize ulaşın

casa lokomotif ile diğer firmalar arasındaki fark nedir?

Sürdürülebilir ve zeki tasarım yaklaşımlarımız, konusunda deneyimli mimari ve mühendis kadromuz, gerektiğinde genişleyebilen donanımlı ekibimiz ile doğayı ve dünyayı iyi okuyoruz. Gelecek nesillere fayda sağlayacak konseptler ortaya koyuyoruz. İmar hukuku, mimarlık ve mühendislik hizmetleri ile üretim tecrübemizi anahtar teslim paket hizmet olarak ortaya koyma gücüne sahibiz. Gayrimenkullerinize çağın ilerisinde değer katıyoruz.

Türkiye'nin ilk şebeke bağımsız 4 kişilik mobil otel odasını ve ilk şebeke bağımsız tiny house karavan tasarımcısı, üreticisiyiz. 

Pelin DÜŞTEGÖR tarafından 2018 yılında geliştirilen tasarımlar, 2019 yılında ilk prototipin üretilmesi ile hayata geçmiştir. 2019 yılında kurulan Casa Lokomotif tiny house şirketi sürdürülebilirlik, çevre dostu, arsa bağımsız çözümler, üretimde su tasarrufu, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, kendi enerjisini üretme, gri suyun kullanımı gibi çarpıcı özelliklere sahiptir. Proje olarak hayata geçen marka girişim haline gelmiş ve Türkiye'nin ilk şebeke bağımsız tekerlekli evlerinin üreticisi olmuştur. 

İstanbul Ticaret Odası üyesi olan Casa Lokomotif yurtiçi ve yurt dışı pazarda tasarım tescilli modelleri ile konumlanmıştır.

casa lokomotif hangi alanlarda çalışıyor?

Tiny House, karavan, motokaravan tasarım ve uygulama

İmar ve gayrimenkul hukuku danışmanlıkları 

Mimarlık ve içmimari hizmetler

casa lokomotif tasarımcıları hangi sertifikalara sahip?

Mimarlık lisans diploması,

Mimari Tasarım yüksek lisans diploması,

BREEAM yeşil bina sertifikası, Bilirkişilik sertifikası, iki boyutlu ve üç boyutlu çizim programları kullanma sertifikası

bottom of page