Mobil Ev , Tiny House , Tekerlekli Evler için uygun arsalar hakkında...

" Mobil ev, Tiny House, Tekerlekli evler için uygun arsalar " şeklinde çok fazla arsa pazarlama ve satış reklamlarına denk gelmekteyiz. Bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Sebebi kimsenin mağdur olmasını istememekteyim. Tiny house nedir? Mobil ev nedir? Tekerlekli ev nedir? Taşınabilir ev nedir? Hangi arsalar hangi kullanımlara uygundur? Arsa alırken neye dikkat edilmelidir? Bu yazının devamında bu soruların cevaplarını bulacaksınız.Öncelikle günümüzde hisseli tapu olarak satılamayan arsalar, bir türlü prim yapıp da değerlenmeyen tarlalar tiny house ile projelendirilip değer kazandırılmaya başlandı. Yapım işine girişildiğinde maliyetlere hakim olunamayınca da arsada hisse satılan kişilere yaşam alanınızı kendiniz yapın dendi.

İzmir'de bir yerel belediyenin hobi bahçesi uygulaması pandemi öncesinde yankı etkisi yaptı ve neredeyse tüm Türkiye'de hobi bahçeleri adı altında verimi yüksek tarlalar dahil bir çok arsada yaşam hayali yanında arsa hissesi satıldı.

Şimdi de bu işlem ekoturizm adıyla yapılmaya başlandı. Herkes arsasına ekoturizm imarı çıkartma peşinde... Yazının devamı için : https://www.mobilevlerturkiye.com/post/mobil-ev-tiny-house-tekerlekli-evler-i%C3%A7in-uygun-arsalar-hakk%C4%B1nda


#ekoturizm #tinyhousetürkiye #tekerleklievler #mobilevler

MERKEZ OFİSİMİZ

Adres: Sinanpaşa mahallesi Süleyman Seba caddesi F1 Blok no:14/5 Beşiktaş / İstanbul - Türkiye 34353

Telefon: +90 212 9823869

Email:  info@casalokomotif.com

E-katalog

ÇALIŞMA SAATLERİ

HİZMETLERİMİZ

Ptesi - Cuma: 9am - 6pm

Cumartesi: 9am - 1pm
 

Sayfamıza Abone Olun

  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Facebook
  • Instagram

Sosyal Medyada bizi takip edin.

© 2021 by Casa Lokomotif